další instituce resortu ŽP  

Jste zde

Domů

Zpracování a spalování odpadů

Členové TPS

Jméno

Firma/organizace

E-mail

Špelinová Ivana, Ing. – vedoucí TPS

CENIA, česká informační agentura životního prostředí

ivana.spelinova@cenia.cz

Sequensová Markéta, Ing. – zástupce TPS v Seville (BREF Zpracování odpadů)

CENIA, česká informační agentura životního prostředí

marketa.sequensova@cenia.cz

Bláha Aleš, Dr., Ing. – zástupce TPS v Seville (BREF Spalování odpadů)

Pražské služby, a.s.; zařízení na energetické využití odpadu (ZEVO) Malešice

ales.blaha@psas.cz

Frolka Pavel, Mgr. Bc. – zástupce TPS v Seville (BREF Spalování odpadů)

ČEZ, a.s.; Divize Výroba

pavel.frolka@cez.cz

Valta Jiří, Ing. – zástupce TPS v Seville (BREF Spalování odpadů)

CENIA, česká informační agentura životního prostředí

jiri.valta@cenia.cz

Berkyová Petra, Mgr.

MŽP

petra.berkyova@mzp.cz 

Bielan Petr, Ing.

OZO Ostrava s.r.o.

bielan@ozoostrava.cz

Borýsek Adam, Ing.

INVENTUM CZ s.r.o.

borysek@inventum.cz

Bosák Stanislav, RNDr.Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP)

bosak_stanislav@cizp.cz

Brázdil Jiří, Ing., MBA, PhD.

ORGREZ, a.s.; Divize elektrotechnických laboratoří

jiri.brazdil@orgrez.cz

Drašťáková Milena, Ing.

MPO

drastakova@mpo.cz

Dvořáková Pavlína, Ing.

Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP)

dvorakova_pavlina@cizp.cz

Fišer Jan, Ing.

IPR Praha

fiser@ipr.praha.eu

Havelka Petr, Ing.

Česká asociace odpadového hospodářství (ČAOH)

havelka@caoh.cz

Houska Daniel

KOVOŠROT GROUP CZ a.s.

houska@kovosrot.cz

Hyžík Jaroslav, Prof. Ing., Ph.D.

E.I.C., spol. s.r.o.

hyzik@eiconsult.eu

Chudárek Tomáš, Mgr.

SITA CZ, a.s.

tomas.chudarek@sita.cz

Jadrný Josef, Ing.

TERMIZO a.s.

jadrny@termizo.cz

Jungmann Jiří, Ing.

Výzkumný ústav maltovin Praha s.r.o.

jungmann@vumo.cz

Kauca Jindřich, Ing.

CELIO a.s.

kauca@celio.cz

Kozma Martin, Ing.

Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP)

kozma_martin@cizp.cz

Königová Jana, Ing.

Fakultní nemocnice Motol (odpadový hospodář)

jana.konigova@fnmotol.cz

Macourek Vladimír, Ing.

Ministerstvo průmyslu a obchodu

macourekv@mpo.cz

Mužík Roman, Mgr.

AVE CZ odpadové hospodářství

roman.muzik@ave.cz

Netušil Luděk, Ing.

Krajský úřad Středočeského kraje

netusil@kr-s.cz

Novák Petr, Ing.

TERMIZO a.s.

novak@termizo.cz

Novotný Vladimír, Ing.

Svaz průmyslu a dopravy ČR

vlr.novotny@seznam.cz

Pustějovský Pavel, Ing.

DEZA, a.s.

p.pustejovsky@deza.cz

Pyš DaliborDalkia Česká republika, a.s.

dalibor.pys@dalkia.cz

Seidlová Božena, Ing.

EVECO, s.r.o.

eveco@evecopraha.cz

Skoba Ondřej, Ing. et Ing.

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

o.skoba@email.cz

Smola Josef, Ing.

ČEZ, a.s.; Divize výroba

josef.smola@cez.cz

Straub Michal, Ing.

Marius Pedersen, a.s.

michal.straub@mariuspedersen.cz

Suzová Jana, RNDr.

SAKO Brno

suzova@sako.cz

Špičák Petr, Mgr.

SITA CZ, a.s.

petr.spicak@sita.cz

Šulc Petr, Ing.

Svaz průmyslu druhotných surovin ČR – APOREKO

sulc@spds.cz

Šyc Michal, Ing., Ph.D.

Laboratoř procesů ochrany prostředí 
Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i.

syc@icpf.cas.cz

Toman Vladimír, Ing.

Hutnictví železa a.s.

vladimir.toman@hz.cz, vladimir.toman@cbox.cz

Tomiková Miloslava, Mgr.

Ministerstvo průmyslu a obchodu

tomikova@mpo.cz

Turčínek Rostislav, Ing.

CENTROPROJEKT Zlín a.s.

turcinek@centroprojekt.cz

Vecka Jiří, Ing.

Teplárenské sdružení České republiky

vecka@tscr.cz

Zajíček Petr, Ing., Ph.D.

Ministerstvo zemědělství

petr.zajicek@mze.cz

Zvejška Petr, Ing.

Pražské služby, a.s.; odvoz a recyklace odpadu

zvejskap@psas.cz

Originál BREF pro Spalování odpadů 

Překlad BREF Zpracování odpadů (PDF, 6 MB )

Originál BREF pro Zpracování odpadů
 

Kontakt

Ing. Ivana Špelinová

CENIA, česká informační agentura životního prostředí

Vršovická 1442/65, 100 10 Praha 10

tel. 267 125 310, ivana.spelinova@cenia.cz